• Chceme zůstat zdraví.
  • Chceme být úspěšní, krásní a sexy.
  • Chceme zůstat co nejdéle soběstační.

Jak souvisí péče o nohy s našim celkovým zdravím?

Nohy nás nosí celý život, mnohdy i s nemalou nadváhou a velmi často trpí v nevhodné obuvi. Věnujeme jim sice běžnou základní péči, ale často přehlédneme pozvolna přicházející změny. Pokud se utvoří bolestivé místo, kuří oko, nebo otlak, začneme si ulevovat, klást nohu do špatného postavení a tím dochází k nerovnováze a zbytečnému přetěžování pohybového aparátu. Pokud se tento stav dlouhodobě neřeší, může dojít k i poškození stavby nohy a k dalším potížím pohybového aparátu.

Jak souvisí zdravé nohy s naší úspěšností, krásou a přitažlivostí?

Vzpomínáte si na vyprávění Oty Pavla o tom, jak jeho povedený tatínek Leo užíval výraz PUMPRDENTLICH?

Tak právě to slovo přesně sedí na krásně upravenou dámu, pravidelnou návštěvnici kosmetického a kadeřnického salónu, které ze sandálků koukají zalakované mykotické nehty a šedavé popraskané paty.

Nevěřte tomu, že si toho nikdo nevšimne. A že to neovlivní jeho úsudek o Vás. Kolik klientů už ke mně přišlo právě proto, že partner říkal- ty máš ty nohy hrozné!

Jak souvisí zdravé nohy a soběstačnost člověka?

Pokud je nám dvacet, třicet, čtyřicet, tato věta se zdá nelogická.

Občasná bolest přejde, otlak, nebo kuří oko se odstraní.

Jenže my budeme chtít chodit i v šedesáti, sedmdesáti a jestli Osud, Genetika a Bůh dají i déle. A pokud možno bude lepé chodit bez bolesti. Jenže si neuvědomujeme, že už nyní rozhodujeme o tom, jak dlouho a jak bez bolesti to bude.

Každého svého klienta během ošetření seznámím s problémy statiky jeho nohou, poskytnu informace o možnostech řešení případných problémů a v některých případech doporučím návštěvu specializovaného pracoviště. Více o komplexní péči o nohy na stránkách ČPS

S čím Vám mohu pomoci?

  • Bezbolestně a efektivně upravím vzhled a tvar  deformovaných nehtů
  • S problémy zarůstajících nehtů. Různé neinvazivní postupy včetně nehtových špon
  • S běžnými problémy, jako jsou hrubé, suché paty a šupinkatá kůže, kuří oka, otlaky
  • V součinnosti s léčením plísně nehtů upravím i vzhled a tvar mykotických nehtů
  • V některých případech provádím nehtovou protetiku
  • V některých případech je vhodné zhotivit individuální silikonový korektor
  • Vysvětlím stav Vašich nohou, případně doporučím specializované pracoviště. Seznámím Vás s možnostmi řešení

Nejste spokojení se vzhledem svých nohou, ačkoli je mažete a pravidelně obrušujete?  Je mnoho důvodů suchých nohou, některé příčiny je těžké určit. Přesto velké procento mých stálých klientek s původně problematickýma nohama ke mě po půl roce pravidelných návštěv již nechodí kvůli svým problémům.

Chodí si nechat upravit nehty, odpočinout si a načerpat energii při voňavé lázni a masáži svých, nyní již zdravých nohou.